Dar prieš ateinant žiemai reikia užtikrinti savo automobilio pravažumą ir saugumą žiemos metu. Kokybiškos padangos ypač svarbios didmiesčių gyventojams. Juk eismas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje žiemą ne mažiau intensyvus nei vasarą.

O ką gi verta žinoti prieš perkant naujas padangas?

Venkite ne originalių padangų
Žinomų gamintojų ne originalios padangų kopijos vis dažniau pasitaiko tiesioginėje rinkoje. Iš paprastų mašinų turgaus pardavėjų rankų tokios padangos jau pateko ir į kai kurias internetines bei fizines parduotuves. Pasistenkite jų vengti. Tai yra labai nekokybiškos ir netgi nesaugios padangos. Dėl jų prastesnės medžiagų kokybės, kuri lemia ir prastesnį pravažumą bei stabilumą tokios padangos nėra saugios naudoti žiemą. O kaip žinia, nekokybiškos padangos gali įtakoti ir pavojingų eismo situacijų susidarymą. Stenkitės pirkti iš rinkoje įsitvirtinusių, patikimų gamintojų ir tiekėjų.

Priežiūra
Stenkitės laikytis gamintojo reikalavimų ir pripūsti padangas pagal reikalavimus, plauti nuo druskų ir nepamiršti keisti padangų pagal sezoną. Taip pat stenkitės vairuoti pakankamai atsargiai, kad sumažinti padangų trintį. Jeigu norite užsiimti netradiciniu, agresyvesniu vairavimu, geriau naudokite specialias tam pritaikytas padangas.

Pasirinkimas
Padangų pasirinkimas yra itin platus. Geriau rinkitės padangas pagal poreikį ir savo automobilį. Lengvieji automobiliai, hečbekai, visureigiai, krosoveriai ir kitų tipų automobiliai dažniausiai reikalauja skirtingų padangų. Taip pat rinkitės pagal važiuojamąjį paviršių. Jeigu Jums tenka dažnai važiuoti bekele, žvyru, netradicinėmis sąlygomis – reikės daug storesnių ir kokybiškesnių padangų. Žinokite savo poreikius ir pagal juos išsirinkite pačias geriausias padangas.

Tikimės, kad padėjome jums sužinoti daugiau apie savo būsimą pirkinį. Belieka pasinaudoti patarimais ir išsirinkti tinkamas, kokybiškas ir saugias padangas.