Norintiems susikurti unikalų namų interjerą, tikrai verta pasidairyti ne tik įdomesnių interjero detalių, bet ir išskirtinių gal net nestandartinių baldų. Šiuolaikinės mados tendencijos yra orientuotos į minimalizmą ir zero waste idėjas, kuomet seni daiktai yra atnaujinami ir derinami su naujais daiktais. Tad tikras menas yra suderinti seną iš močiutės paveldėtą fotelį su modernia baro kėde. Jei nesate profesionalus dizaineris, tai gali pasirodyti gana nemenkas iššūkis.

Nuo ko reiktų pradėti? Vienas paprasčiausių ir lengviausių būdų, įsivertinti šviesos šaltinius, interjere vyraujančių spalvų paletę ir faktūras. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į namų tekstilę, kas jums labiausiai patinka ar jums patinka natūralios medžiagos, kurios dažnai yra šiurkštesnės, pavyzdžiui vilna, linas ar labiau patinka minkštos – veliuras, aksomas, pliušas ar įvairūs kailiai. Baldų apmušalai taip pat yra labai svarbūs, visuomet norisi susikurti patogią ir komfortišką aplinką, kur galėtumėte patogiai pailsėti ir atsigauti ir pasikrauti jėgų bei energijos darbui.

Tad rinkdamiesi baldus, jei yra galimybė išbandykite dar apžiūrint jų ekspoziciją parduotuvėje. Tai liečia ne tik minkštus baldus, bet ir kėdes, net jei renkatės baro kėdes, pasižiūrėkite ar jos yra pakankamai minkštos ir patogios. Tokia kėdė bus patogi, ne tik pasisėdėti vakarienės ar ilgų savaitgalio pusryčių metu, bet ir dirbant su kompiuterio prie aukštesnio stalo. Tai ypač įvertins aukštaūgiai žmonės, kurie dažnai kenčia nuo nugaros skausmų. O dar geresnis variantas yra tas, jei baro kėdę galite reguliuoti, tuomet ją universaliai pritaikysite praktiškai bet kurioje situacijoje.

Apibendrinus, galima pasakyti, kad renkantis baro kėdes ar vieną kėdę, atkreipkite dėmesį į jos konstrukciją, medžiagiškumą ir patogumą.