Automobilio stiklo valytuvai yra tas automobilio aksesuaras apie kurį mes linkę negalvoti iki tol, kol neatsitinka kokia avarinė situacija kai ateina laikas juos keisti.
Teoriškai paprastas pirkinys, iš tikrųjų priverčia nemažai ką apsvarstyti.

Nepamirškite, kad valytuvai turi būti kokybiški, kad nebraižytų jūsų stiklo ir taip nepridarytų dar didesnės žalos. Taip pat dėl gausybės jų rūšių, reikėtų atsirinkti tik jūsų automobiliui tinkamus valytuvus.

Pagrindiniai priekinio stiklo valytuvų tipai yra šie: Tradicinis: priekinio stiklo valytuvai, kurie turi metalinį rėmą, kuris palaiko gumines mentes (arba net tik gumomis dengtas). Paprastumas ir prieinamumas taip pat daro jį prieinamiausia. Tokio tipo valytuvai, ko gero yra dažniausiai naudojami. Sija: keičiant tradicinį metalinį rėmą be vyriškos guminės juostos, sijų mentės išpopuliarėjo kaip standartinė aukščiausios klasės transporto priemonių įranga, iš dalies dėl elegantiško sijos valytuvo išvaizdos. Nors spindulinio valytuvo konstrukcija slėgį veikia tolygiau, o tai pagerina eksploatacines savybes, trūkumas yra tai, kad tokios medžiagos kaip smėlis gali užsikimšti dėl tvirtos valytuvų sąrangos formos. Hibridas: tiksliai taip, kaip skamba: šio tipo peiliukas turi elementų iš tradicinių ir sijų stilių. Aerodinaminis plastikinis korpusas slepia vyrių dalis, išlaikydamas angas šiukšlėms praeiti. Pritvirtintos sijos formos ašmenys užtikrina tolygų slėgio ir kontaktų pasiskirstymą.

Jei išsirinkti geriausius priekinio stiklo valytuvus pagal jūsų poreikius staiga pasidarė sudėtingiau, nei manėte, nesijaudinkite. Atsižvelgdami į jūsų biudžetą, tipą, įterpimo medžiagą ir kaip juos naudosite, specialistai jums parinks geriausius pasiūlymus. Savo rekomendacijomis ir praktine patirtimi jums gali padėti nemažai specialistų carglass.lt. Tad nedvejodami kreipkitės į specialistus, kurie jums padės išsirinkti tinkamą variantą jums ir jūsų automobiliui.