Vestuvinis žiedas yra ne tik auksinis papuošalas, bet ir nuoširdžių tikrų jausmų, meilės ir amžinojo buvimo kartu simbolis. Toks žiedas turėtų būti niekada nenuimamas nuo piršto, jis turi būti visada matomas, kaip priesaikos įrodymas vienas kitam.Todėl vestuvinių žiedų gamyba pagal užsakymą turi daug teigiamų pranašumų.

Individualių vestuvinių žiedų pasirinkimo privalumai.

Tuoktis ketinanti pora dažnai bando pasirinkti identiškus arba panašaus dizaino vestuvinius žiedus. Tačiau šiuo klausimu vyras ir moteris gali turėti skirtingus skonius, pageidavimus ir norus. Tokiais atvejais geriausia išeitis savo idėjas patikėti juvelyrui. Ši paslauga tinka toms poroms, kurios siekia išryškinti vienas kito asmenines savybes, mąstymo kūrybiškumą ir jausmus.

Nuotakai galima sukurti žiedą su jos mėgstamais akmenimis. Jaunikis taip pat gali pabrėžti savo vestuvinį žiedą bet kokiais papildomais elementais, ornamentais ar išskirtinomis formomis.

Užsisakę vestuvinius žiedus juvelyrikos dirbtuvėse, jaunavedžiai gali pasirinkti papuošalo dizainą, medžiagą, formą. Asortimentas yra didžiulis, o jūs galite padaryti savo eskizą arba pasinaudoti specialistų patarimais.Tikrai, malonu nešioti vestuvinį žiedą, kurio kūrime dalyvavote ir patys.

Užsakydami žiedus galite aiškiai apibrėžti savo biudžetą, o tai taip pat labai svarbu. Amatininkų dėka profesionalai gali pagaminti gaminį, kuris klientams tiks ne tik dizaino ir dekoravimo, bet ir kainos atžvilgiu.

Paprastai papuošalams naudojamas klasikinis geltonasis auksas. Geltonasis auksas išsiskiria elegantišku dizainu, aukšta kokybe. Papuošalams taip pat tinka baltas auksas, sidabras, platina.

Papuošalams kurti naudojami skirtingi brangakmeniai, todėl galima atsižvelgti į asmeninius kliento norus. Pavyzdžiui, planuojant gaminti baltojo aukso žiedus, rekomenduojama rinktis deimantus. Šis brangakmenis simbolizuoja ištikimybę, tikrų būsimų sutuoktinių jausmų nuoširdumą. Manoma, kad deimanto šviesos ryškumas, pjūvio kokybė visą likusį gyvenimą nulems sutuoktinių poros jausmų tvirtumą ir nuoširdumą. Šiuolaikinės technologijos leidžia ant bet kurio brangaus metalo uždėti užrašus, datas, pavadinimus ir inicialus.