Oras vanduo šildymo sistemos yra naudingos dėl to, kad gali ruošti karštą vandenį virtuvei ir voniai, šildyti namus per radiatorius ir vamzdynus išvedžiotus grindyse. Didelis privalumas, kad šis įrenginys turi papildomą funkciją, oras vanduo siurblys vasaros metu gali vėsinti jūsų namus. Tai nėra toks pat efektyvus vėsinimas oru tačiau nesant dideliems karščiams, patalpose temperatūra sumažėja pastebimai. Už tą pačią pinigų sumą jūs galite turėti dvejopą naudą.

Vertina ne tik patogumą bet ir mažas sąskaitas

Oras vanduo šildymo sistemos ima energiją iš apinkos, taip jūsų namų ūkis prisideda prie švaresnio oro nes jūs nekūrenate iškastinio kuro ar medienos. Tai draugiškai atmosferai sistema, šį aspektą vis labiau vertina apie ateitį galvojantys samoningi vartotojai.

Jeigu palyginsime kiek kainuoja šildyti dujomis, elektra arba kietu kuru, pastebėsime, kad šildymas oras vanduo sistema turi pranašumą ne tik dėl patogumo bet ir šildymo kaina yra mažesnė. Oras vanduo siurbliai išnaudoja ore susikaupusią šiluminę energiją ir ją paverčia šiluma, elektros energija naudojama papildomai tik tokiu atveju jei aplinkos temperatūra yra žemesnė nei 35C kai kompresorius nebegali pakaitinti cirkuliuojančio skysčio temperatūros iki tinkamos kambariams šildyti.

Išpopuliarėti oras vanduo šildymo sistemoms padėjo tai kad įvyko lūžis ir gamintojai sugebėjo pagaminti tokius šilumos siurblius kurie efektyviai dirba kur kas žemesnėje temperatūroje nei buvo iki šiol. Jei anksčiau juos žiemos metu šilumos siurblius naudojo tokio klimato šalyse kaip Zelandija, šiandien nenuostabu, kad oras vanduo sistemos populiarios ir Švedijoje ar Norvegijoje.

Nesudėtinga instaliacija

Oras vanduo šildymo sistemą sudaro du komponentas, išorins blokas su ventiliatoriumi ir vidinis blokas su boileriu. Šilumos siurbliui nereikia specialiai įrengti patalpos, tai gali būti bet kokia buitinės paskirties kambarys arba galima pastatyti garaže. Nemaža dalis vartotojų kurie renkasi oras vanduo šildymo sistemas, nori šildyti namus neįdėdami tam jokių pastangų ir jeigu rajone nėra dujų vamzdyno infrastruktūros tai belieka namui rinktis tik šilumos siurblį.

Šilumos siurblių populiarinimui dideles pastangas deda ir patys gamintojai. Jūs net neįsivaizduojate kiek pinigų išleidžiama šių sistemų reklamai ir marketingui.