parduodame imonesPradėjote domėtis kokios šiuo metu yra sudarytos sąlygos verslo pradžiai? Labiausiai domina veiklos įteisinimas ir su juo susiję mokesčiai? Kiek išleisite pinigų veiklos įteisinimui priklausys nuo jūsų pasirinkimo. Net ir tas pačias įmones registruojant galima mokėti skirtingas sumas – daug ką lemia pasirinktas registravimo būdas ir kiti niuansai. Šiuo metu Lietuvoje savo paslaugas siūlo tam tikros įmonės, kurios užsiima tarpininkavimu registruojant įvairius juridinius statusus. Paprastai kalbant, patys registruodami įmonę ko gero išleisite didesnę pinigų sumą, nei tai darydami per tarpininkus.

Turbūt kyla daug klausimų, kodėl vieni įmones registruoja pigiau, o kiti brangiau? Atsakymas yra paprastas – kai kurie asmenys moka ir turi galimybes apeiti tam tikrus biurokratinius niuansus. Pavyzdžiui, paprastas fizinis asmuo, registruodamas UAB, turės pateikti adresą, kuriuo bus registruojama bendrovė. Tai reiškia, kad toks asmuo privalės turėti jam priklausantį nekilnojamą turtą arba turės kreiptis į kažką, kas duotų sutikimą registruoti bendrovę kitu NT adresu. Kitas niuansas – įstatinio kapitalo formavimas. Trumpai tariant, paprastas žmogus privalo turėti bent jau 2500 eurų šio kapitalo formavimui.

Skirtumas tas, tarpininkai gali pasirūpinti tiek registracijos adresu, tiek įstatinio kapitalo formavimu. Jiems nereikia leisti didžiulių sumų. Tiesiog tokie paslaugų teikėjai tuo užsiima – siūlo registracijos adresus bei kitas teisines paslaugas, kurios padeda sutaupyti pinigų veiklų įteisinimo metu. Jeigu jūsų tikslas yra nuo pat pradžių dirbti su kuo mažesnėmis išlaidomis, tai neabejotinai viską derėtų pradėti nuo bandymo taupyti veiklos registravimo sąskaita.

Pasirinkę tarpininkų paslaugas, išlošiate akivaizdžiai. Tą pačią uždarąją akcinę bendrovę per juos įregistruosite keletą kartų pigiau. Dar geresnis variantas – pirkti įmones iš tokių paslaugų teikėjų. Jie jau turi paruošę užregistruotas įmones, kurias lieka tik perleisti naujam savininkui. Tokių įmonių kainos siekia apie kelis šimtus eurų.

Ieškant minėtų tarpininkų, naudokitės internetinėmis paieškos sistemomis. Suveskite terminą „parduodame įmones“ ir pamatysite kiek daug pasiūlymų galima rasti. Žinoma, juos reikia atidžiai atsirūšiuoti, nes vieni paslaugų teikėjai yra patikimesni, o kiti ne. Taip pat vieni siūlo didesnes, o kiti – daug mažesnes kainas.