Prieš pradedant naudotis automobilių nuomos bendrovių paslaugomis, reikėtų nemažai laiko skirti informacijos apie tai surinkimui bei apdorojimui. Juk ilgalaikė automobilių nuoma gali atnešti ne tik naudos, bet ir keblumų.

Taigi, šiame straipsnyje mes pristatysime pagrindinius aspektus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti tam, kad galima būtų išvengti nepageidaujamų problemų bei nesusipratimų.

Keblumai, susiję su automobilių nuoma

Ar reikia pirkti papildomą draudimą? O kaip dėl mokėjimo už degalų papildymą automobiliui? Girdžiu siaubo istorijas apie netikrą žalą; ar turėčiau jaudintis? Niekas šalia netikrina automobilio su manimi; ar tai gerai? Ar galiu važiuoti į kitą šalį?

Šie klausimai kyla beveik kiekvieną kartą, kai kas nors išsinuomoja automobilį. Tarp visų jūsų galimybių yra keletas dalykų, kurių nereikia daryti ar net neturėtumėte daryti išsinuomodami automobilį.

Kuro sąnaudos

Iš anksto sumokėti benzino mokesčiai patrauklūs troškimas keliaujant. Kadangi daugumos šalių oro uosto apsauga šiam procesui skiria nemažai laiko, nuomos kompanijos pasiūlė naujų automobilių degalų papildymo galimybių.

Net variantas, kai įmonė ima mokestį tik už jūsų iš tikrųjų naudojamus degalus, yra agresyviai nukreipta nuomos agentūros naudai, nes išlaidos už tai, kad jie pripildytų jūsų automobilį, beveik visada yra didesnės nei išlaidos, susijusios su tuo, jeigu jūs tai padarytumėte patys.

Vietinės degalinės

Nepavykus pasitikrinti vietos, kur būtų galima prisipildyti kuro, grįžtant atgal
geriausias laikas rasti vietą degalų papildymui yra iškart po to, kai ją pasiimate. Važiuodami toli nuo oro uosto ar nuomos agentūros, atkreipkite dėmesį į vietines degalines ir suplanuokite savo nuomos pabaigoje grįžti į lengviausiai prieinamas ar geriausias jų kainas.

Aplink oro uostus esančios apylinkės gali būti painios ir nepažįstamos, todėl artėjant skrydžio laikui nenorite važiuoti ratu ieškodami degalinės. Tai išsiaiškinkite išeidami, kai jūsų nespaudžia laikas.

Galimybės

Anksčiau buvo rekomenduojama rezervuoti mažos kainos automobilį ir tada pasiteirauti apie patobulinimus nuomos punkte. Tai geriausiai veikia užimtumo metu, kai garaže trūksta pigiausių transporto priemonių, ir dėl atsargų valdymo problemų gali būti siūlomi nemokami arba labai prieinami didesnės klasės automobilių atnaujinimai.

Dažniausiai atstovas turi didelę diskreciją nustatydamas atnaujinimo įkainius, taigi, jei jis ar ji paklaus, ar jus domina didesnis automobilis, atsakykite, kad tai priklauso nuo kainos; galite atsidurti didesniame ir geresniame automobilyje už minimalias papildomas išlaidas.

Automobilio grąžinimas

Pastaruoju metu automobilių grąžinimo procedūra panaši į išsiregistravimą iš viešbučio, kur palieki raktą ant naktinio stalo ir tik eini pro vestibiulio duris. Automobilio nuomos grąža įgavo panašų jausmą.

Jei jaučiatės neramiai vien palikę automobilį be agento patikrinimo, geriausia yra priduoti automobilį tiesiai agentui į rankas. Vėlgi, jūsų geriausia apsauga yra fotografuoti ar nufilmuoti lėtą pasivaikščiojimą aplink automobilį.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme 4 svarbiausius dalykus, kurių negalima daryti išsinuomojus automobilį. Vadovaudamiesi jais, jūs galite būti užtikrinti, kad pasirinkote geriausią variantą už mažiausias sąnaudas.

Daugiau informacijos apie ilgalaikę automobilių nuomą galite sužinoti sitandgo.lt