Fantastika tai vienas iš labiausiai intriguojančių žanrų, kuris yra aprašomas tiek knygos, tiek filmuose bei serialuose. Šiame straipsnyje pakalbėsime kokius serialus apie fantastiką yra geriausia pasirinkti peržiūrai bei trumpai apžvelgsime jų siužetus.

1. ,,Vampyrų dienoraščiai”

Vienas iš populiariausių mistinių serialų apie vampyrus yra serialas,,Vampyrų dienoraščiai”. Jis yra garsus visame pasaulyje ir yra net sukurti 8 sezonai. Kalbant apie siužetą, pagrindinė herojė yra jauna mergina vardu Elena Gilbert, kurios tėvai tragiškai žuvo automobilio avarijoje.

Naujas gyvenimas

Persikrausčius į naują miestelį, Elena bando pradėti naują gyvenimą, mokosi mokykloje, dalyvauja kitose renginiuose.

Ji yra stipri, graži bei protinga mergina, kuri pasižyminti sumanumu, taigi greitai prisitaiko prie naujos gyvenimo aplinkos bei mokyklos.

Atrodo, kad gyvenimas stabilizuojasi, bet atėjus naujiems mokslo metams į mokyklą ateina naujokas vardu Stefanas.

Žavus naujos mokykloje

Tai labai simpatiškas, sumanus bei paslaptingas vaikinas, kurį įsimyli visos mokyklos merginos. Galima pastebėti, kad tarp Elenos ir Stefano atsiranda kažkoks ypatingas ryšys, galima net pasakyti, kad tai naujos meilės pradžia.

Nors Elenos nuojauta jai nuolat kužda, kad kažkas yra ne taip ir jai reikia saugoti save, bet nauji jausmai pasirodo yra stipresni, palyginus su savisaugos instinktais.

Po kiek laiko pradeda aiškėti paslaptis, kurią Stefanas visomis išgalėmis stengiasi nuslėpti, jis -ne žmogus, o vampyras.

2. „Dingę“

Įdomus faktas apie šį serialą yra tas, kad iki jo sukūrimo, mistinių serialų žanras televizijoje praktiškai neegzistavo. Taip pat kalbant apie serialo veikėjus, reikėtų pabrėžti, kad jie yra serialo stiprybė. Visi veikėjai yra detaliai pristatomi, pasakojamos unikalios istorijos bei paslaptis apie juos. Tai galima net sulyginti su serialo varomąją jėgą.

Siužetas

Siužetas pinasi aplink lėktuve skridusius veikėjus, kurie netikėtai nukrenta į nežinomą salą Ramiojo vandenyno apylinkėse. išsigelbėjo keturiasdešimt aštuoni keleiviai.

Toli nuo namų atsidūrę žmonės džiaugiasi išgyvenę lėktuvo katastrofą bei tikisi greitu metu sulaukti pagalbos. Deja, bet niekas neatvyksta gelbėti šių žmonių, taigi jiems tenka likti laikinai toje saloje.

Visi kartu jie įrengė stovyklą bei stengiasi kuo ilgiau išgyventi. Keleiviai galvoja, kad saloje yra vieni, tačiau greitai paaiškėja, kad taip tikrai nėra. Pamažu lėktuvo keleiviai suvokia, kad šioje saloje jie atsidūrė neatsitiktinai.

3. „Zombių nacija“

„Zombių nacija“ – tai serialas apie postapokaliptinį pasaulį. Šiame seriale analizuojamas retorinis klausimas: kas atsitiktų, jei vienintelė pasaulio viltis būtų patikėta saujelei nutrūktgalvių? Šią mintį toliau plėtoja pasakotojas, kuris pasakoja istoriją apie nuotaikingą siaubo komediją, kuri privers kvatoti iš juoko ir į smegenis valgančius numirėlius pažvelgti visai kitu kampu.

Neįtikėtina istorija

Istorija prasideda nuo to, kad praėjus trejiems metams nuo šalį nusiaubusio zombių viruso, kai grupelė „didvyrių iš gatvės“ privalo nugabenti vienintelį žinomą išgyvenusį po maro žmogų iš Niujorko į Kaliforniją.

Ten paskutinė veikianti pasaulio laboratorija laukia jo kraujo. Antikūnai jo kraujyje yra paskutinė pasaulio viltis sukurti vakciną, jis slepia tamsią paslaptį, kuri grasina jiems visiems.

Taigi, matome, kad siužetas yra tikrai labai intriguojantis, pasaulio išgyvenimas pakibęs ant plauko, tad ne savo noru drauge suvienyta kompanija, išsiruošia į 3000 mylių kelionę per postapokaliptinę Ameriką.

Šis serialas turi ne tik mistinių elementų, bet taip pat puikiai tiks komedijos mėgėjams.

Apibendrinimas
Straipsnyje aptarėme serialus apie fantastiką, kurie pasižymi mistikos bei fantastikos elementais. Taigi, tiems kas yra šių žanrų mėgėjai, yra rekomenduojama peržiūrėti visus serialus bei įgyti naujų įspūdžių.

Serialą ,,Vampyrų dienoraščiai” galite peržiūrėti kinų platformoje filmai.life