Suomija nuo seno garsėja prekybiniais ryšiais ne tik su Skandinavijoje esančiais kaimynais, bet ir su Europa bei kitomis pasaulio šalimis. Per ją veda daugybė tranzitinių kelių, kuriais yra gabenamos tiek importo, tiek ir eksporto prekės. Vienas populiariausių būdų yra logistika jūriniais keltais, nes tai bene vienas ir iš ekonomiškiausių būdų. Pats populiariausias maršrutas yra Talinas – Helsinkis. Būtent iš Estijos sostinės lengviausia ir greičiausiai galima pasiekti Suomijos sostinę Helsinkį. Daugelis logistikos bendrovių renkasi šią kryptį, dėl to, kad keltų maršrutai yra sudėlioti patogiu grafiku ir jie kursuoja kasdien po kelis kartus (nuo 6 iki 8 kartų per dieną). Kelionė jūriniu keltu trunka nuo dviejų iki trijų su puse valandų, priklausomai kurį keltą – greitaeigį ar lėtaeigį rinksitės. Tad žinant jūrinio kelto grafikus, galima puikiai susidėlioti ir susiplanuoti visa krovinių gabenimo maršrutą.

Keliauti jūriniais keltais patogu dar ir todėl, kad kol keltas plaukia, vairuotojas gali pailsėti, taip pat yra siūlomas ir maitinimas. Tokia pertraukėlė, leis jam pailsėjus, vairuoti, gabenant krovinius sausuma be jokių prastovų, kas leidžia sumažinti kelionės kaštus. Be to, galima įsigyti ir atgalinius kelionės jūriniu keltu bilietus iš anksto, kas taip pat jums leis papildomai sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

Kelionė jūriniu keltu gali tapti ir trumpomis darbo atostogomis, nes stabtelėjus po darbų Suomijoje tikrai yra ką pamatyti ir aplankyti. Čia gausu įvairiausių lankytinų vietų ir pramogų tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. Tad jei yra galimybės, būtinai suplanuokite trumpas darbo atostogas ir praleiskite daugiau laiko apžiūrinėdami ne tik Suomijos sostinę Helsinkį, bet ir kitus netoliese esančius miestus.