parkavimo sistemosGalvojate kas galėtų bent jau minimaliai pagerinti parkavimosi įgūdžius? Turbūt tikslinga teigti, kad parkavimo sistemos šiais laikais yra vienintelis būdas ženkliai sumažinti susidūrimų su kliūtimis tikimybes. Tokios sistemos automobiliuose montuojamos vis dažniau, nes didžiulis vairuotojų atsiliepimų kiekis tik patvirtina, kad šios sistemos iš tiesų atneša daug naudos tiek naujiems tiek ir patyrusiems vairuotojams. Galvojantiems įsigyti parkavimo sistemą, ekspertai pataria neskubėti rinktis atsitiktinių įrenginių. Kaip ir visus elektronikos prietaisus, taip ir parkavimo sistemas patariama rinktis pagal kainas, kokybę, garantijas, prekinius ženklus, funkcionalumą ir modernumą. Nėra tokių įrenginių, kurie būtų labai pigūs ir labai modernūs bei kokybiški.

Jeigu jūsų tikslas yra įsigyti parkavimo sistemą, kuri padėtų parkuotis tarkime – iš galo, tuomet neteks išleisit milžiniškų sumų. Yra tokių įrenginių, kurie skirti tik vienai automobilio daliai – priekiui arba galui. Tokia įranga nors ir nėra brangi, tačiau vis tiek yra efektyvi. Galbūt negausite specialaus ekrano, kuriame matysite vaizdą iš galo, tačiau bus reikalinga ekranėli, kuriame matysis atstumas iki susidūrimo ir t.t. Tokios informacijos turėtų pakakti, kad lengviau išvengtumėte kliūčių ir lengviau prisiparkuotumėte reikiamoje vietoje. Kaip bebūtų, yra ir brangesnių įrenginių, kurių techninės galimybės yra žymiai platesnės nei galvojate.

Kalbant apie pačią brangiausią įrangą, pabrėžtina, kad ji gali fiksuoti kliūtis iš visų pusių – ne tik iš priekio ar galo, bet ir šonų. Žinoma, tokią įrangą sumontuoti gali būti sudėtingiau, tačiau aišku – jeigu kaina didelė, tai ir montavimas neturėtų būti sudėtingas, nes tokie įrenginiai kuriami taip, kad juos naudoti galėtų pats vairuotojas, nesikreipdamas į jokius specialistus. Tokios parkavimo sistemos gali fiksuoti kliūtis iš lavai didelio atstumo. Kai kurie įrenginiai siunčia tik garsinius, kai kurie tik – vaizdinius, o dar kiti – abiejų tipų signalus. Dažnai brangiausios parkavimosi sistemos turi sumontuotas kameras prie pat jutiklių t.y. jūs matytumėte ir vaizdą iš jutiklio vietos, o tai padėtų dar geriau orientuotis parkavimosi metu.

Ieškantiems kokybiško įrenginio nevalia rinktis atliktinių pardavėjų, kurie bando privilioti super mažomis kainomis. Tokios kainos dažniausiai byloja apie prastą kokybę. Logiška, kad pigiausi įrenginiai neturi daug techninių galimybių, nes jeigu turėtų – tiek pigiai nekainuotų. Pigiausios sistemos yra paprasčiausios, o kai kuriais atvejais – jos nelabai padeda. Tad, kam pirkti tokias sistemas už kelis eurus, kurios neduos jokios naudos ir niekaip nepagerins jūsų vairavimo įgūdžių?

Perkant parkavimo sistemas internetu, visada atsiranda tikimybė pataikyti ant akcijų. Jos leistų sutaupyti nemažai pinigų. Gaila, bet tokie įrenginiai nėra sezoniniai, todėl dažnų akcijų tikėtis nereikėtų. Bet, kai kurios el. parduotuvės visada pasiūlo tuo pačiu įsigyti dar kažką. Matote, būna tokiu akcijų, kad nusipirkus prekių už tam tikrą sumą, gaunamos nuolaidos arba tiesiog nereikia mokėti pinigų už pristatymą. Tad, būtinai paieškokite tokių pasiūlymų.

Kaip bebūtų, parkavimo sistemos yra priskiriamos prie elektronikos prekių, tad žinokite, kad ne visi pardavėjai suteikia garantijas. Elektronikos prekėms gali būti taikoma pinigų grąžinimo garantija tik esant išimtiniams atvejams. Pavyzdžiui, jeigu apsirikote ir įsigijote ne tai, ko norėjote. Tokiais atvejais, pakuotė negali būti pažeista, ji turi būti taisyklingai užklijuota ir prekės turi būti grąžinta pardavėjui. Tada jis grąžins pinigus arba pagal jūsų poreikius pakeis prekę kita ir tiek. Aišku, dėl pinigų grąžinimo garantijos būtina domėtis iš anksto, nes pasitaiko visokiausių nutikimų, per kuriuos kyla daug ginčų su pardavėjais.