paskolu refinansavimas be uzstatoJeigu tikitės, kad skolas grąžinti pavyks lengvai net jeigu palūkanos yra didelės, vis tiek siūloma bent kiek apsisaugoti nuo galimų nesklandumų. Vienas iš būdų – paskolų refinansavimas be užstato. Tai yra variantas, kuomet senos skolos padengiamos nauja paskola. Pagrindinis privalumas yra tas, kad naujos paskolos įmokos tampa mažesnės ir kas mėnesį tenka atseikėti mažesnę pajamų dalį. Neretai refinansavimo paskolos netgi būna pigesnės t.y. mokamos ir mažesnės palūkanos, o tai realiai sumažina esamas skolas. Tačiau, turite suprasti, kad ši paslauga nėra skirta visiems asmenims.

Paskolų refinansavimas be užstato išsiskiria savo mažomis palūkanomis, tačiau čia vis tiek galioja atsakingumo principas. Paprastai kalbant, tokios paskolos nėra išduodamos asmenims, kurie yra neatsakingi. Kiekviena paskola turi būti išduodama tik po to, kai įsitikinama, jog besiskolinantis asmuo tikrai turės iš ko sumokėti mėnesines įmokas. Jeigu bus matoma, kad asmuo negauna pajamų, tad ir apieš šią paslaugą galvoti neverta. Tiesiog kreditoriai jokių išimčių nemokiems asmenims nedaro.

Taip pat pabrėžiama, kad kreditoriai turi taikyti specialias taisykles vertinant asmenų kreditingumą. Nei vienas asmuo negali gauti jokios paskolos, jeigu nėra tinkamai įvertinamas jo mokumas. Pavyzdžiui, jeigu jūsų pajamos yra mažos, tuomet vargu paskolą gauti galėsite. Tai liečia ne tik internetu pinigus skolinančias bendroves, bet ir bankus bei kitas finansų įstaigas.

Kiekviena bendrovė turi tinkamai įvertinti riziką. Tas įvertinimas atliekamas peržiūrint ne tik finansinė asmens padėtį, bet ir praeities sandorius. Žiūrima kaip jis anksčiau vykdė įsipareigojimus. Jeigu vengė mokėti įmokas ir skolas teko išieškoti priverstiniu būdu, tuomet vargu ar tokiam žmogui kas nors norės skolinti pinigų.

Nei vienas asmuo negali gauti paskolų iš Lietuvoje veikiančios bendrovės, jeigu amžius nesiekia pilnametystės. Nei vienas nepilnametis asmuo negali gauti vartojimo paskolų. Tai draudžia vartojimo kredito įstatymas. Šio įstatymo nesilaikymas finansų įstaigoms užtraukia baudas arba licencijos netekimą.

Jeigu jums reikia refinansavimo paskolos, tuomet būtinai iš anksto patys įvertinkite savo mokumą. Tai padės suprasti ar jums ši paslauga prieinama ar ne.