Baigiantis vasarai nusprendėte paatostogauti, tačiau nežinote ar turite pakankamą biudžetą? Rinkitės sodybos nuoma ir viską tuomet išspręsite gana lengvai! Sodybos šiuo metu nuomojamos dar mažesnėmis kainomis, nes vasaros sezonas jau kaip ir baigiasi, todėl sodybų paklausa yra gerokai sumažėjusi. Sodybų šeimininkai, nenorėdami prarasti daug klientų, nuleidžia kaina kaip reikiant. Tai būtų labai geras pasirinkimas taupantiems. Sodybos nuoma pasirinkę gyventojai šiuo metu gali sutaupyti gana daug pinigų ir visai nesvarbu kas sudaro bendrą paslaugų paketą. Jeigu ieškote sodybos būtent poilsiui, o ne kažkokiai šventei, tuomet apsidairykite internete – rasite ne vieną sodybą, kuri vis dar priima poilsiautojus.

Verta žinoti, kad sodybų nuoma yra vienas dažniausių pasirinkimų Lietuvoje, kuomet kalbat eina apie poilsį ir šventes. Nors vasara dar visiškai nesibaigė, vis tiek minimali paklausa išlieka. Tai reiškia, kad vis tiek galite susidurti su problemomis, kuomet bus rezervuojamos tam tikros vietos. Kai kurios sodybos nuomojamos netgi iki rudens pabaigos, o po jos – kainos dar labiau krenta. Jeigu sodyba jums reikalinga būtent poilsiui, tai tuomet skirkite laiko paieškai. Net jeigu kažkuri vieta bus užimta norimai dienai, tai nereiškia, kad į viską reikia numoti ranka – ieškokite kitų sodybų, nes tikėtina, kad jos bus laisvos.

Tiesa, taipogi būtina suprasti, kad kai kurios sodybos yra nuomojamos šeimoms ar būriams. Tai reiškia, kad kai kuriose sodybose nuomojami ne atskiri kambariai, o būtent visa sodyba ar jos dalis. Kai kurios vietos netgi siūlo specialius namukus žmonių grupėms. Tad, jeigu ieškote sodybos poilsiui, būtinai viską gerai apskaičiuokite. Jums nebus prasmės nuomotis viso namuko ar sodybos, jeigu ilsėsite vieni ar su antrąją puse. Tam tiktų ir paprasti apartamentai.

Kalbant apie sodybose siūlomus užsiėmimus, būtinai pasidomėkite kas yra įtraukta į pramogų sąrašą. Mat, vienose sodybose siūloma aktyvus, o kitu – pasyvus laisvalaikis. Aktyvaus laisvalaikio užsiėmimai dažniausiai siūlomi vasaros pradžioje ir tai labiausiai liečia vandens pramogas. Tačiau jeigu sodybą nuomojatės vasaros pabaigai ar rudens pradžiai, tuomet galbūt bus siūlomi kiti užsiėmimai.